Патріоти обурені нахабністю у Сумах місцевої «Батьківщини»

У Сумах міська організація партії «ВО «Батьківщина» розмістила на будинку №2 по вул. Горького політичну рекламу без дозвільних документів та прямо  над меморіальною дошкою В’ячеслава Чорновола.

Про це повідомив у Facebook голова ВГО «Молодий Народний Рух» Андрій Рибалко , додавши фотокопію відповіді на його запит з цього приводу від управління архітектури:  «За результатами розгляду наявних архівних матеріалів, що знаходяться в управлінні,  дозвільні документи на розміщення вищезгаданого рекламного засобу відсутні».

«Якщо хтось не в курсі, – додає Андрій Рибалко, –  у Сумах «Батьківщина» при владі. Коли правляча партія плює на закон, то яке моральне право вона має вимагати його дотримання у інших?  Розумію, що зараз вони будуть робити все, щоб узаконити цю рекламу пост-фактум.  Закликаємо не ганьбитися і до 24 грудня (дня народження Чорновола) прибрати незаконну вивіску, замінивши її на більш скромну та більш естетичну табличку при вході в будинок».

За словами відповідального за рекламу, юриста  Сумського міського осередку ВО «Батьківщина», Олександра Проценка, вивіска на будинку з’явилася приблизно за три тижні до того, як організація направила документи на отримання дозволу. Він визнає незаконність її розміщення, але пояснює такі свої дії довгими термінами погодження – від 30 до 120 днів.

Важко повірити в те, що підпорядковане меру управління архітектури буде чотири місяці тягнути з дозволом для його однопартійців. Як і в завірення начальника управління «Інспекція благоустрою м. Суми»  Руслана Голопьорова в тому, що однопартійців Олександра Лисенка можуть оштрафувати. Відповіді з управління архітектури чиновнику недостатньо, тому його спеціаліст спочатку перевірятиме наявність в організації документів на розміщення згаданої реклами, потім у разі їх відсутності  буде складено протокол про адміністративне правопорушення і при невиконанні припису «буде  підготовлення відповідне звернення до управління містобудування та архітектури для примусового демонтажу цієї конструкції».

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.