Мішель Терещенко стурбований можливими провокаціями у Глухові з метою продовження воєнного стану

Міський голова Глухова Мішель Терещенко, який нещодавно повернувся на свою посаду , сьогодні виклав у мережі звернення до правоохоронних органів:

«ВАЖЛИВО!

Напередодні Об‘єднуючого Собору, який розпочнеться 15 грудня, у період до запланованого отримання Україною Томосу 6 січня, дуже прошу глухівчан бути надзвичайно обережними, не реагувати й сторонитися будь-яких провокацій.

За моєю інформацією у Глухові можливі штучно створені заворушення з непередбачуваними наслідками.

Мій подив викликає факт, що Мінкульт три роки ігнорував мої наполегливі вимоги провести комплексну інвентаризацію культурних цінностей (оскільки я особисто зупиняв вивоз ікон у невідомому напрямі) та перевірити правомірність передачі церков – пам‘яток національного значення на баланс релігійних громад Московського патріархату в порушення встановленої процедури. Я навіть отримав шедевральну відписку, що Мінкульт не займається обліком культурних цінностей, тощо

Зараз, напередодні отримання Томосу, Мінкульт спрямував цілу групу у складі декілька десятків осіб для проведення інвентаризації. Зрозуміло, що з боку МП їм буде здійснено опір всіма можливими методами, у тому числі з залученням фанатично налаштованих озброєних осіб. Як це відбувається ми неодноразово спостерігали.

Тому як Глухівський міський голова я публічно закликаю Сумську поліцію, прокуратуру та СБУ забезпечити безпеку глухівчан, комплексний захист об‘єктів культурної спадщин, а також унеможливити будь-які провокації на території міста.

Підкреслюю, що заворушення у Глухові, на кордоні з РФією, можуть стати приводом для продовження воєнного стану та, відповідно, скасування президентських виборів».

Аналогічна ситуація можлива у Києві та інших населених пунктах, де розгортається конфлікт з МП».

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.