Бюджет Сум-2019 – «каса» «Батьківщини» і «Опоблоку» для передвиборчої агітації?

При формуванні бюджету міста Суми на 2019 рік, який прийняли сьогодні на сесії депутати, були враховані пропозиції тільки фракцій «Батьківщина» і «Опоблоку», повідомляє sumynews.com. Депутати ж фракцій, які є політичними опонентами мера та його команди –  «Солідарність» і «За Україну!»,   так і не побачили коштів на реалізацію своїх пропозицій в проекті бюджету, що викликало обурення одного з них.

Дмитро Наталуха ( фракція «БПП «Солідарність») на своїй сторінці в Facebook, зокрема, написав:

«Сьогодні я покинув сесійну залу і більше туди не повернусь. Мене вже нудить. Якщо на моє місце посадити манекен, то в принципі ніхто не помітить».

За словами депутата, все, що потрібно знати мешканцям його виборчого округу (район вул. Добровільної) про бюджет 2019 року: «будівництво амбулаторії – 0, будівництво 4 групи в садочку НВК16 – 0, закупка авто для дітей з обмеженими фізичними можливостями НВК 16 – 0, реконструкція колишньої котельні під муніципальний спортзал – 0, утеплення бібліотеки – 0».

«Ця команда працює на вас» – іронічно резюмував Наталуха, нагадавши відомий слоган партії «Батьківщина».

Додамо, що у Сумах вже давно облаштування «євродворів», ремонти будинків і міжбудинкових доріг здійснюються за тим же партійним принципом: робимо на тому окрузі, за яким закріплений «наш» депутат.

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.