Земляка сумчан, який знаходиться в СІЗО Сімферополя, примушують зізнатися у диверсійній діяльності

Колишній сумчанин Володимир Дудка (на фото), заарештований  у 2016 році ФСБ і який зараз знаходиться в СІЗО Сімферополя, не отримує потрібних йому ліків і лікування. Про це розповів каналу UA-Суми його брат Петро Дудка.

За його словами українського омбудсмена Ларису Денисову, яка цікавилася умовами утримання Володимира,  адміністрація СІЗО ввела в оману.

«Брат як не отримував  ні амбулаторного, ні диспансерного лікування так і не отримує . Ліки йому привозить його син, мій племінник. Зараз у брата підвищений тиск, гіпертонічний криз, він на грані інсульту. Таким чином здійснюється такий психологічний  тиск,  щоб він і Льоша Бесараб зізналися, признали свою провину. Але брат і Олексій Бесараб своєї провини не визнають», – говорить Петро Дудка.

2 cічня 2019 р. Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова повідомила, з посиланням на інформацію від Уповноваженої  з прав людини Російської Федерації Тетяни Москалькової, що стан здоров’я Володимира Дудки задовільний, він перебуває під диспансерним наглядом, його консультують лікарі, проводяться клініко-лабораторні дослідження, а також видаються необхідні ліки. Однак, за словами Людмили Денісової, офіційних документів на підтвердження цієї інформації вона не отримала.

Нагадаємо, що уродженець Сум, ветеран українських ВМС  Володимир Дудка з листопада 2016 року перебуває у СІЗО Сімферополя. Його разом із його товаришем Олексієм Бесарабовим звинувачують у диверсійно-терористичній  діяльності, зокрема у плануванні диверсій на об’єктах військової інфраструктури Криму.

Володимир Дудка навчався в Сумській школі №8 (зараз Олександрівська гімназія). Закінчив її у 1982-му році. Створивши сім’ю, переїхав до Криму, де до виходу на пенсію служив у військово-морських силах.

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.