Юлія Тимошенко розроблятиме стратегію сильної армії разом із екс-головою Сумської облради

Під час реформування української армії важливо чути думки професіоналів і патріотів, які захищають свою країну на передовій і добре розуміються на питаннях організації оборони та діяльності українського війська. Про це йдеться у відповіді Юлії Тимошенко на блог командира роти ЗСУ Семена Салатенка на сайті Цензор. НЕТ.

« У своєму блозі екс-глава Сумської облради, який пішов добровольцем в АТО Салатенко,- пише видання, – зазначає, що ніхто з кандидатів наразі так і не представив поетапного плану реформування Збройних сил і жодної дискусії з приводу Оборонної стратегії немає в принципі».

У відповіді Салатенку Тимошенко написала:  «У нас складні, але реальні завдання: відновити повноцінний мир в Україні без жодної політичної чи територіальної поступки агресору та зробити так, щоб наша країна і кожна українська родина були впевнені у своїй безпеці. І найголовніше – вберегти військо від невиправданих втрат, зберегти життя та здоров’я українських солдатів. Тому я з вдячністю приймаю вашу пропозицію запросити вас та членів нашої команди, які воювали або воюють на фронті, щоб разом удосконалити наші стратегії миру, безпеки та створення сильної армії. Я вже зателефонувала вам сьогодні та передала свій номер телефону. Я буду постійно з вами на прямому зв’язку! Я дуже дякую вам за вашу небайдужість і професійний погляд на нашу велику спільну справу!»

Повний текст відповіді Ю.Тимошенко С.Салатенку на https://censor.net.ua/ua/news/3107366/tymoshenko_vidpovila_komandyru_roty_zsu_salatenku_na_lysta_z_metoyu_reformuvaty_armiyu

 

 

1 Comment
Іван Савченко

One thought on “Юлія Тимошенко розроблятиме стратегію сильної армії разом із екс-головою Сумської облради”

  1. Цей тандем ще раз підтверджує, наскільки Новий курс України від Тимошенко грунтується не стільки на її особистих знаннях і переконаннях, а на думках всіх зацікавлених людей, які прагнуть змінити Україну на краще. Семен Салатенко, як експерт, може бути корисним не тільки у військовій сфері, а й як державник. Свого часу показав себе дуже демократичним і ефективним головою Сумської обласної ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.