Укропівці Сумщини масово виходять з партії через її дискредитацію Луговим і Шестаком

Вчора, 5 лютого, заяву про вихід з партії УКРОП подала заступниця голови ї районної  організації Олена Торяник, до якої приєдналися п’ятеро членів молодіжного крила УКРОП. Про це повідомив колишній голова Сумської міської організації УКРОП Владимир Штейнингер.

Сам Володимир Штейнінгер і ще біля 30 членів партії покинули її лави 4 лютого 2019 року.

«Голова Сумської міської організації партії «УКРОП», його заступники, більшість членів політ ради та актив партії, Голова Молодіжного крила Сумщини та Сумський міський молодіжний осередок повідомляє про вихід з партії в зв’язку з дискредитацію імені та суті діяльності партії «Укроп» Сумськими обласними керівниками. Ми не розділяємо їх дій та робочих стосунків. Нас не задовольняє неспроможність організації роботи виборчих штабів та введення людей в оману, хабарництво, фальсифікації, протекціонізм, п’янство, відсутність відповідальності за свої вчинки!» – так пояснив у Facebook В. Штейнінгер мотиви виходу з партії її членів .

Нагадаємо, що прізвище голови обласної організації УКРОП, директора «Сумиагропромбіржі» Владислава Лугового неодноразово згадувалося у ЗМІ через непрозорі біржові торги і корупційні скандали.

Заступнику  Лугового по партії і по біржі Олегу Шестаку  21 січня ц.р. прокуратура вручила обвинувальний акт, за яким його звинувачують у побитті в  ресторанному комплексі «Здибанка»  співробітника СБУ.  У жовтні 2018 року суд повернув на дослідування справу стосовно Шестака, за якою він звинувачувався у замаху на хабар в розмірі 10 тис. доларів.  У 2016 році був затриманий патрульними за керування автомобілем у стані алкогольного сп’яніння.  Намагання тодішнього голови облради Семена Салатенка «відмазати» Шестака коштувало йому посади.

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.