Випускник військового вузу Росії попросив політичного притулку в Україні

У вересні 2018 року канал «112» повідомив з посиланням на Державну прикордонну служба України про затримання громадянина Росії, який нелегально перетнув російсько-український кордон  і попросив політичного притулку в Україні. Його ім’я не називалося у зв’язку із необхідністю перевірки особи і мотивів втечі. Тепер стали відомі  подробиці цієї події.

Йдеться про громадянина Російської Федерації, жителя Санкт-Петербургу Антона Сусліна.

У 2018 році він закінчив Балтійський державний технічний університет «ВОЕНМЕХ» імені Д. Устінова у Санкт-Петербурзі, отримавши диплом інженера за спеціальністю «Боєприпаси і детонатори». Як відомо, університет готує фахівців для оборонних підприємств Російської Федерації, випускники якого працюють по всій Росії.

Антон  розповів, що його втеча від путінського режиму – свідоме рішення, викликане тим, що у молодих людей, навіть з дипломом вузу, немає ні сьогодні, ні в майбутньому перспектив розвитку в Росії, яка закривається від світу «залізною завісою». Кар’єру в житті можна зробити або злочинним шляхом, або завдяки кумівству. Також він не хоче жити в країні де, люди, які мають власну думку, переслідуються владою, де порушуються елементарні права людини.

Натомість, реалізувати себе і вільно говорити, що думаєш, Антон Суслін, за його словами,  побачив в демократичній, відкритій світові Україні.

На відео, зробленому міграційною службою, він, зокрема, говорить наступне:

«Я прошу политического убежища в Украине в связи с тем, что режим Владимира Путина и его друзей мешает жить обычным людям. Происходят [в России] неоднократные нарушения прав человека. Страну по сути закрывают «железным занавесом» и не дадут в перспективе обычным, простым гражданам выехать из страны. Также вводять санкции, которые мешают жить собственному народу и ни на кого другого не влияют. В путинской России в будущем отсутствуют какие-либо перспективы в связи с тем, что многие успешные люди получают свои роли (должности) благодаря криминалу, преступной деятельности и кумовству. Обычным людям [добиться успеха] очень сложно или невозможно. Я решил просить политического убежища осознанно. Никто меня не надоумил, я сам это решил».

 

Випускник військового вузу Росії попросив політичного притулку в Україні. Подробиці на http://xpress.sumy.ua/news/politics/212525/

Gepostet von Xpress0542 am Mittwoch, 6. Februar 2019

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.