У Сумах депутатка від «Батьківщини» поширила відео, в якому Тимошенко назвали аферисткою (ВІДЕО)

Керівник фракції «Батьківщина» у Сумській міській раді Оксана Кубрак (на фото) оприлюднила сьогодні у групі в Faceboоk  «Я люблю Суми» відео з програми «В гостях у Дмитра Гордона» від 2012 року, в якому Юрій Шухевич, син Героя України Романа Шухевича і  організатор УНА-УНСО,  назвав лідера партії «Батьківщина» Юлію Тимошенко аферисткою.

«Юлія Тимошенко? З нею так носяться, як дурень з писаною торбою…Вона – аферистка, для якої головне – влада. Це є людина хвора владою, жадобою влади», – сказав Юрій Шухевич.

Свій пост з цим відео Кубрак вже видалила, але його встигли сканувати журналісти. Тепер вона  відмовляється від своєї причетності до його розміщення. «Я такого не поширювала, можливо, це сталося помилково», – заявила Оксана Кубрак журналістам.

Депутатка від Батьківщини тролить Тимошенко

Депутатка Cумської міської ради від партії "Батьківщина" Оксана Кубрак запостила відео, де Тимошенко назвали… аферисткою! Мабуть, спрацював рефлекс на прізвище Юлі, а переглянути відео перед тим, як запостити, мізків забракло

Gepostet von Я люблю Суми am Mittwoch, 13. Februar 2019

1 Comment
Іван Савченко

One thought on “У Сумах депутатка від «Батьківщини» поширила відео, в якому Тимошенко назвали аферисткою (ВІДЕО)”

  1. Дешева сенсація. Двоє людей поза очі пліткують над відомою жінкою-політиком. Ні Шухевича, ні Гордона це не красить. Їхня поведінка просто аморальна. Можливо на це й хотіла вказати Кубрак. Тільки замість власного коментаря чомусь цей пост видалила.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.