Новим керівником партії УКРОП в Сумах призначили скандального Олега Шестака

Новим керівником партії УКРОП в Сумах призначили скандального Олега Шестака (на фото – в центрі), заступника директора “Сумиагропромбіржі”. Про це повідомив вчора сайт партії:

«Під час загальних зборів Сумської міської організації «Українського об’єднання патріотів – УКРОП» очільником осередку обрали Олега Шестака. Його кандидатуру підтримали одноголосно. Олег Шестак замінив на цій посаді Володимира Штейнінгера, який подав заяву про вихід із партії за власним бажанням.

Від імені всіх партійців очільник Сумської обласної організації УКРОПу Владислав Луговий ( на фото – праворуч)привітав нового голову. «Нехай ця посада не зупинить Вас у прагненні піднятися вище, а стане лише стимулом опинитися на самій вершині! Щиро вітаємо з успіхами в роботі та бажаємо не зупинятися на досягнутому. Для цього у Вас є все, що потрібно, – знання, досвід, вміння вибудовувати відносини з людьми, розумний підхід до вирішення різного роду завдань. Нехай до цього додасться ще здоров’я та відмінний настрій! А ми будемо надійною підтримкою! Певен, УКРОП у Сумах – у сильних та надійних руках!» – зазначив Владислав Луговий.

Олег Шестак у відповідь звернувся до присутніх: «Дякую вам за довіру! Радий, що маю честь працювати з вами в одній команді. Сподіваюся на вашу підтримку й надалі, на нас чекає багато важливих справ. Не за горами вибори, дуже багато чого треба встигнути зробити, тому ми не повинні втрачати час. Сьогодні партії потрібні нові люди з новими ідеями. Тому давайте спілкуватися з людьми, підтримувати їх, запрошувати в лави партії. Особливу увагу слід приділяти молоді, адже саме за нею – майбутнє нашої держави».

Також партійці внесли зміни до складу ради партії. Крім нового голови до неї увійшли: Олександр Гриценюк (на фото – ліворуч), Анна Ткаченко, Станіслав Камаєв, Міліца Ліхачова та Юрій Буката».

Нагадаємо, що днями понад 30 членів організації на чолі з Володимиром Штейнінгером  демонстративно вийшли з партії, звинувативши обласне керівництво «УКРОПу», в якому Шестак обіймав посаду заступника голови,  в п’янстві, хабарництві, фальсифікаціях і введенні людей в оману. Наразі у двох судах розглядаються справи стосовно Олега Шестака: один судовий процес триває в Зарічном райсуді м. Суми про побиття ним  співробітника СБУ, другий – в Білопільському райсуді про  хабарництво.

1 Comment
Іван Савченко

One thought on “Новим керівником партії УКРОП в Сумах призначили скандального Олега Шестака”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.