Як в Європі: сумчанин пропонує побудувати у місті підземні контейнери для сміття замість сміттєвих баків (ВІДЕО)

Сумчанин Сергій Мельников опублікував сьогодні у Єдиній системі місцевих петицій міськради пропозицію побудувати у місті замість звичайних майданчиків для побутових відходів підземні (на фото), “як у Європі”:

«Територія біля баків, що стоять чи не у кожному дворі, має неприглядний вигляд, довкола неприємні запахи від сміття, яке часто розкидається довкола. У Європі вже давно вирішили цю проблему – там встановлюють підземні контейнери для збору сміття.

Пропоную розробити комплексну програму по встановленню сучасних підземних смітників на території міста Суми. Вони є практичним і екологічним рішенням. Встановлені в центрі міста чи всередині житлового кварталу, вони зберігають архітектуру та створюють комфортні умови для мешканців та гостей міста, на відміну від звичайних баків. Один підземних контейнер за об’ємом дорівнює 5-ти звичним сміттєвим бакам!

Конструкція контейнерів запобігає навмисному втручанню ззовні і розкиданню сміття, а відповідно, і забрудненню території довкола. Основна частина контейнеру, в якій накопичується сміття, знаходиться під землею.

Кожен такий контейнер оснащується лазерним датчиком заповнення сміттям та GPRS- модемом для диспетчеризації логістики. Це дозволяє вчасно реагувати на наповненість контейнерів та оптимізувати логістику вивозу сміття. Встановлення підземних контейнерів для сміття – це втілення успішних європейських технологій у нашому місті».

Підтримати Сергія Mельникова можна за посиланням: https://e-dem.in.ua/sumy/Petition/View/724

Виникає питання, як будуть спорожнюватися ці підземні контейнери. Це можна побачити з наступного відео:

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.