У громад Сумщини залишився тиждень на об’єднання

Центральна виборча комісія України підтвердила, що перші вибори в новостворених об’єднаних громадах відбудуться у жовтні 2017 року. За  словами директора Сумського підрозділу Центру розвитку місцевого самоврядування Олександр Хоруженка  часу на об’єднання майже не залишилось:  15-17 серпня 2017 року облдержадміністрації мають подати документи на призначення виборів, тому непогано було б пришвидшити процеси об’єднання громад на місцях.

Тимчасово виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації Олександр Марченко відзначає, що у 2017 році на ОТГ Сумщині  з держбюджету виділяється фінансування у розмірі більше 100 мільйонів гривень: це ресурси за рахунок ДФРР та цільової субвенції на формування інфраструктури ОТГ.

Додамо, що вчора Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко повідомив, що з вересня в Україні розпочне роботу уповноважена особа німецького Уряду з питань реформи децентралізації. Міністр впевнений, що робота уповноваженої особи поглибить співробітництво між регіонами України та Німеччини, зокрема, у сфері  впровадження інфраструктурних проектів з використанням німецького досвіду.

Нагадаємо, що в області на сьогодні процес створення ОТГ найбільше гальмується у Сумах і Глухові через те, що мери цих міст не хочуть брати участь у дострокових перевиборах.

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.