На кого скаржилися «Каратєлю» на Сумщині у липні

Сайт «Каратєля» опублікував дані липневого, вже третього,  рейтингу, що формується щомісяця за оцінками людей, які скористалися однойменним мобільним додатком, щоб заявити про правопорушення, і вже отримали відповідь на своє звернення.  Цього разу до нього потрапили Департамент інфраструктури Сумської міської ради, Управління патрульної поліції Сум і Управління капітального будівництва та дорожнього господарства Сумської міськради.

 Управлінням патрульної поліції Сум успішно вирішено усі 4 звернення (100%). Для порівняння: у Тернополі і Вінниці – 0%. Лідером же  за сукупною спрямованістю звернень є Управління патрульної поліції в місті Києві — 65 заявок і жодного успішно вирішеного звернення.

Департамент інфраструктури Сумської міської ради –  три звернення, 67% успішно вирішенних.

Управління капітального будівництва та дорожнього господарства Сумської міськради – 0% успішно вирішенних звернень.А таких надійшло всього одне.

 Нагадаємо, що за допомогою мобільного додатку «Каратєль» Ви можете сфотографувати або зняти відео майже будь-якого порушення Ваших прав та відправити цю інформацію команді професійних юристів громадської організації «Фундація.101» Вона опрацює заявку та надішле звернення до відповідного органу державної влади або приватної структури, які будуть зобов’язані це порушення усунути. Після отримання відповіді Ви зможете переглянути її у додатку на своєму смартфоні та оцінити роботу організації, яка надала відповідь.

Більш детальна інформація на сайті https://www.foundation101.org/

Раніше ми повідомляли: Невблаганний «Каратєль» згадав Службу автомобільних доріг у Сумській області

З порушенням прав громадян за вашою допомогою боротиметься «Каратєль»

 

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.