Лісовий хижак отримав міську «прописку» у Сумах

Про лиса, який оселився в контактному звіринці парку імені І.Кожедуба  у Сумах, розповів сайт «СпецКор». Лисеня назвали Жуліком, воно має своє помешкання та справжнього друга – сторожевого пса Горошка.

Собака дещо старше за рудого, тож взяв його під опіку та не відходить ні на крок. «Вони постійно разом, як справжні друзі. Лащаться мордочками один до одного, граються м’ячем та разом  їдять», – говорить  власник лиса Юрій Богдан.

Олена Посудевська, яка доглядає лисеня, розповіла, що воно їсть  в основному м’ясо та не відмовляється і від молока. Жулік більше схильний  до жінок, з чоловіків майже нікого до себе не підпускає, окрім господаря. Зате в нього на руках лежить, як кошеня.

Лікарі-ветеринари попереджають, якщо вже і зважилися на такого домашнього улюбленця, то слід проконтролювати, аби ані люди не нашкодили лису, ані він їм.  Для цього необхідно дотримуватися певних правил.

Андрій Клєцов, лікар ветеринарної медицини: «З твариною обов’язково потрібно займатися, аби вона звикала до нового оточення. Тоді максимально ймовірне мирне співіснування хижака з людьми. Основним же під час догляду за лисицею є проведення всіх щеплень. Робити їх потрібно за аналогією із собаками».

Жулік же вже побував у лікаря, де  йому зробили щеплення від сказу. Виселяти дикого постояльця зі свого двору власники не планують. Навпаки , днями для тварини завершили будівництво нових «апартаментів».

Джерело: http://spec-kor.com.ua/news/fox-oselivka-from-central-park-micta-sumi.html

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.