Активісти Сум примусили тепловиків прислухатися до громади в питаннях формування нових тарифів

Вчора, всупереч протестам громадських організацій, ТОВ  «Сумитеплоенерго» намагалося вдруге, тепер же за участю поліції, провести відкриті слухання про підвищення тарифів на тепло та гарячу воду у приміщенні, яке за своїми розмірами  аж ніяк не розраховане на проведення заходу  такого статусу. До того ж у робочий день і робочий час для більшості сумчан.

У підсумку слухання, без яких  Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг, не затвердить «Сумитеплоенерго» із 1 жовтня нові тарифи, перенесли на вихідний, на 9 вересня, на 11 годину  у синю залу Будинку рад.

Того ж дня, голова громадської комісії з питань бюджету Сумської міськради Андрій Фролков і представник ГО «Житловий експерт» Віталій Романенко у Сумському прес-клубі розповіли про «підводну частину» формування нових тарифів у Сумах на теплопостачання і гарячу воду. Зокрема, представили деякі документи. В  одних «Сумитеплоенерго» показує сумчанам свої збитки у 48 млн. грн., а в протоколі, підписаному НКРЕКП, прибуток у 48 млн. грн.

«Вони отримали прибуток більше 48 млн. грн., враховуючи те, що обсяг виробництва зменшився на 30%, враховуючи те, що це по 680 грн/Гкал. Тобто, за дії  удвічі меншого тарифу отримали 48 млн. грн. прибутку, а сьогодні намагаються підвищити тариф вдвічі і отримувати ще більше прибутків. Таке намагання бізнесу зрозуміло, але чому ми, сумчани, повинні сплачувати надприбутки олігархам, які йдуть не на модернізацію підприємства, а в їхні кишені через офшорні зони?» – запитує Андрій Фролков.

Детальніше про ці, та інші питання до керівництва ТОВ «Сумитеплоенерго» – на сайті «Xpress» наступного тижня.

Фото: tv.sumy.ua

1 Comment
Іван Савченко

One thought on “Активісти Сум примусили тепловиків прислухатися до громади в питаннях формування нових тарифів”

  1. интересно,когда это какие-то активисты смогли сделать что-то лучше для людей?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.