Сумські активісти святкують першу перемогу у боротьбі із тепловиками за тарифи

Сьогодні, 19 вересня, НКРЕКП опублікувала на своєму сайті  проект рішення, за яким внесені зміни у її постанову від 12 грудня 2016 року«Про встановлення тарифів на відпуск електричної енергії та виробництво теплової енергії ТОВ «Сумитеплоенерго».

Відповідно до них,  нині діючий  тариф на відпуск Сумською ТЕЦ електронергії з 159,51 коп/кВт-год  (без ПДВ) знижено до 156,44 коп/кВт-год.  (-2%). Нагадаємо, що підприємство на 2018 рік хотіло підвищити цей тариф до 204,0 коп. за  кВт-годину.

.Інвестиційну програму «Сумитеплоенерго» на 2017 рік збільшено з 12 млн. 950 тис. грн. до 24 млн. 532,1 тис. грн.

Також НКРЕКП зобов’язало  ТОВ «Сумитеплоенерго» (Сумська ТЕЦ) щомісячно надавати до НКРЕКП звіт щодо виконання заходу «Реконструкція парового котла № 1 з переводом на спалення вугілля».

Коментуючи це, правозахисник Олександр Соколов написав у Facebook: «Ранее сообщалось, что новый тариф на тепло и электроэнергию для «Сумытеплоэнерго»  будет уменьшен за счет суммы невыполненной инвестиционной программы в 2016 году.

Прихвостни Медуницы в роли экспертов начали запускать слухи, что люди ничего не почувствуют от этого уменьшения.  Итого: НКРЕКП считает, что тариф с учетом уменьшений (почти 11 млн. грн. по этому виду тарифа) должен быть 156,44 грн.. Аналогичная ситуация будет и с тарифом на тепло на 2018 год, только его должны уменьшить на сумму почти 25 млн. грн.»

Також Олександр Соколов уточнює, що згаданий «проект решения разработан на основании открытых слушаний, которые проводились еще 04 августа 2017 г., т.е. до начала всех событий. Эти открытые слушаний действительно тогда состоялись. Что касается открытых слушаний по теплу от 11, 26 и 30 августа, то они не состоялись,  и жители потребовали их проведения согласно установленной процедуре. По ним проектов решений пока нет».

На фото: 26 серпня 2017 р. Активісти протестують проти намагання “Сумитеплоенерго” провести відкриті слухання у “закритому” режимі

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.