Із 20 дітей-сиріт Сумщини готуватимуть «засланих козачків» в Україну від США?

Двадцять дітей Сумщини зможуть відпочити  цієї зими у США. Таку пропозицію отримали директори шкіл-інтернатів Сумської області від Всеукраїнського благодійного фонду, що співпрацює з подібними  організаціями у Сполучених Штатах Америки.

Повністю всі витрати з оформлення документів, проїзду, харчуванням, проживанням  бере на себе фонд та його партнери в США. У поїздці дітей супроводжуватимуть  працівники фонду, котрі мають педагогічну освіту й досвід роботи з дітьми, а також педагоги або представники дитячих закладів.

«Наш фонд у співробітництві з благодійними організаціями в США протягом кількох років успішно проводить організацію відпочинку українських дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, віком від 6 до 16 років у американських сім’ях і таборах, − розповів голова правління Всеукраїнського фонду «Фундація соціального розвитку» Костянтин Якубенко. − Під час таких подорожей маленькі українці  отримують можливість ознайомитись із культурою іншої країни, відвідати різноманітні заходи, покращити знання англійської мови».

Як наголосила директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Вікторія Гробова, Сумщина має досвід участі у подібних програмах із 2003 року. Діти вже побували в різних країнах світу в рамках співпраці з сімома благодійними фондами. Цього разу до США мають можливість поїхати двадцять дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

За словами Президента американського благодійного фонду «143» Темі Кенон, наразі вона здійснюює  поїздки до шкіл-інтернатів Сумської області, щоб познайомитися з дітьми, котрі хочуть відвідати США, дізнатися якнайбільше про їх особливості, склад характеру, вподобання в їжі, у способі відпочинку… тобто все те, що в майбутньому допоможе дитині й американській родині знайти спільну мову вже на початку знайомства.

Джерело: http://sm.gov.ua/uk/arkhiv1/13898-dvadtsyat-ditey-iz-sumshchyny-tsiyeyi-zymy-mozhut-vidpochyty-v-ssha.html

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.