Адмінтиск спрацював: Міносвіти не затвердило Юрія Свідлова начальником Кадетського корпусу

Конкурсна комісія Міністерства освіти і науки, яка 5 жовтня розглядала єдину кандидатуру на посаду начальника Кадетського корпусу у Сумах, що відповідала умовам конкурсу – кандидатуру генерал-майора Юрія Свідлова, вирішила не рекомендувати його міністру на затвердження.

Про причини такого рішення не повідомляється. У телефоній розмові Юрій Свідлов так прокоментував це каналу UA-Суми : «Буду подаватися далі. Як ставлюсь до того, що відбувалось? Негативно тому, що не почули батьків і колектив, і це дуже погано. Все ще тільки починається»

Нагадаємо, що тиск на нині в.о. начальника Сумського державного  ліцею-інтернату  з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г.Харитоненка Юрія Свідлова, що мав на меті заставити його піти з посади,  був розпочатий ще навесні цього року з подачі нардепа Олега Медуниці. Численні комісії і правоохоронні органи, які перевіряли діяльність генерала, не підтвердили звинувачень на його адресу, які поширювалися деякими місцевими ЗМІ.

Напередодні засідання комісії Міносвіти громадська організація «Кадет-патріот», до якої входять батьки кадетів і випускників ліцею, повідомила, що  направила звернення до  Начальника Генерального штабу ЗСУ і директора Національного антикорупційного бюро України (див.  http://xpress.sumy.ua/news/society/201018/) , в яких звинуватила голову ОДА Миколу Клочка, голову облради Володимира Токаря і начальника обласного управління освіти і науки Вікторію Гробову у використанні адміністративного тиску на Голову комісії з метою за будь-яких обставин усунути Юрія Свідлова з посади начальника ліцею.

Сумчани у соцмережі згадують, що у 2007 році за надуманих обставин Юрій Свідлов був відсторонений від посади начальника Сумського  інституту ракетних військ і артилерії (через п’ять місяців це рішення було анульоване), після чого інститут того ж року ліквідували. І задаються питанням:  чи не за схожим сценарієм розвиваються події і з Кадетським корпусом?

 

 

8 Comments
Іван Савченко

8 thoughts on “Адмінтиск спрацював: Міносвіти не затвердило Юрія Свідлова начальником Кадетського корпусу”

 1. Хреново! Быдло политическое лезет своим рылом везде. Пусть покажут кто сможет лучше руководить. В таких делах или докажите вину – или оцените достижения… А в итоге этот быдляк политический завалит лицей 🙁

 2. Як на мою думку, ліцей повинен існувати, це наша історія і звичайно майбутнє. Скільки можна все руйнувати, закривати, коли вже наші політики почнуть “созидать”. А хороший чи поганий нинішній керівник про це можуть говорити тільки кадети. Бо поки що тільки батьківський комітет на передовій, а чому ж вихованці закладу мовчать?

 3. Неудачный Гамбит против боевого генерала!
  В 2016 лично был в Кадетском корпусе, на Клятве кадета моего родственника, поэтому на протяжении года слидил за развитием событий вокруг корпуса и его руководителя.
  Скажу что Гамбит депутата в виде Воронина был непрофессиональный. Говорю откровенно, лучшего руководителя не найти, более 10 лет роботы генерала Свидлова и результат работы на лицо, кто не верит поезжайте и посмотрите.
  Так держать товарищ генерал, а шелуху мы сдуем!
  С игроками сели в шахматы играть.

 4. ШаНова влада і наші обранці Ви людей спитали чи як завжди розкажимо про європейські цінності. Просто жах. Відбувається чергове підтвердження несправедливості і упередження. Це є прояв минулого підходу і ставлення до прийняття рішень.
  Тобто все зрозуміло що нічого не зрозуміло.

 5. Чисто рейдерский захват, в заведении параллельно работает аудит.служба. медуница знает как отобрать чужое. Все нажраться неможет, все мало. Генералу – держись. Прийдет время медуницам, клочкам – не уйдут – на кол.

 6. Мне,как матери выпускника Сумского Кадетского Корпуса,а ныне-курсанта военного ВУЗа,очень больно и до слез обидно,чтони мой сын,которого личным примером вдохновил стать военным и защищать свою Неньку Украину боевой генерал Юрий Иванович Свидов,ни уже больше тысячи выпускников,нынешних Кадет и их родителей НИКТО наверху не слышит!!Но Кадеты так просто не сдаются!!!Юрию Ивановичу крепкого здоровья,товарищ генерал,мы с Вами!!!

 7. Медуница, мерзавец только воровать и гадить умеет. Нанял мелкоуголовный элемент для очернения генерала и корпуса.
  Хочет уничтожить последнеее,что осталось Но справедливость все равно победит!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.