Зайві три нулі? Жителі Конотопа в опалювальний сезон можуть стати заручниками політичних амбіцій

На сьогоднішній  апаратній нараді голові Сумської ОДА начальник управління ЖКГ Сергій Луговий повідомив, що об’єкти ЖКГ та соціальної сфери Конотопа до опалювального сезону майже готові, за виключенням однієї з котелень. Але для вирішення цієї проблеми потрібні 3 тис. грн., а не 3 млн. грн., яі просить у Кабміна мер Артем Семеніхін.

«Справді є проблема з однією з котелень міста Конотоп. Але ціна питання по цій котельні не 3 мільйони гривень, про що говорить міський голова, а 3 тисячі гривень. Ці гроші можна було б знайти і зробити все необхідне для підготовки цієї котельні до нового опалювального сезону, – розповів Сергій Луговий. – 5 жовтня я зустрічався із заступником міністра Міністерства регіонального розвитку,  будівництва та житлово-комунального господарства України Едуардом Кугляком, розповів йому суть питання, він по телефону спілкувався із міським головою Конотопа і зрозумів, що проблема полягає не у фінансуванні та конфлікті з місцевим депутатським корпусом, а в організації роботи».

Сергій Луговий також зазначив, що на виконання протокольного доручення засідання колегії ОДА було створено комісію для перевірки готовності міста до опалювального сезону, відбулася виїзна нарада з спільно представниками Держенергонагляду, управління Держпраці, органами місцевого самоврядування. «У у ході роботи комісії було встановлено, що журнали з техніки безпеки та ведення господарства не заповнюються зовсім. Останні записи припадають ще на кінець грудня 2016 року, – розповів Сергій Луговий. – У місті Конотоп наразі 13 котлів пройшли обстеження щодо придатності до роботи. Коли обстежуватимуться інші, невідомо».

Голова ОДА Микола Клочко запропонував своє бачення зняття проблеми щодо підготовки Конотопа до опалювального сезону:  «Якщо керівництво міста – такі бідні люди, то давайте скинемося та дамо їм ті 3 тисячі гривень для закриття проблеми із підготовкою міста до зими. І відразу запитаємо, за які кошти міський голова їздить у закордонні відрядження. Це ж не закрита інформація? Я їду у відрядження або за власні кошти, або за рахунок приймаючої сторони, але не за рахунок бюджету».

На думку губернатора, питання надумане та політичне. Проблеми є, але вони полягають у безгосподарності та безвідповідальності керівництва міста.

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.