Ціною смерті? Влада Сум, нарешті, звернула увагу на історичну будвілю у Сумах, якій присвоїли ім’я Герoя України

Міська влада планує взятися за ремонт центрального корпусу 4-ї школи, який є пам’яткою архітектури місцевого значення. Про це очільник Сум Олександр Лисенко заявив під час урочистостей з нагоди святкування 100-річчя школи, повідомив канал «СТС».

За словами мера, вже досягнуто порозуміння з депутатами Верховної Ради про фінансування робіт коштом міського та державного бюджетів. У будівлі провели обстеження покрівлі та фундаменту. Ремонтні роботи планують почати вже наступного року.

«Ми розуміємо, що це історична цінність, наша спадщина, яку ми повинні відновити. Зрозуміло, що це справа не одного року. За нашими підрахунками необхідно 30-40 мільйонів гривень, тож розраховуємо і на допомогу меценатів», — зазначив Олександр Лисенко.

Довідково. Будівля 4-ої школи була споруджена 1882 року на особисті кошти Івана Харитоненка як реальне училище. У 1918 році в цій будівлі була заснована 4-та школа. 27 травня 2015 року  школі було присвоєно ім’я загиблого в АТО Героя України Олександра Аніщенка, який свого часу навчався у закладі та працював у ньому вчителем.

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.