Вперед у минуле? У Сумському районі соціальних працівників пересадили на велосипеди

Сумська  РДА повідомила, що 10 жовтня 30 соціальних робітників відділення соціальної допомоги вдома терцентру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) отримали 30 нових велосипеди.

За словами голови Сумської районної державної адміністрації Геннадія Дорошенка, транспортні засоби були закуплені через систему електронних державних закупівель «Prozorro», і коштували районному бюджету близько 90 тисяч гривень.

«У минулому році, в березні, було придбано 36 велосипедів, у вересні 2017 року ще 30, які ми сьогодні і вручили. На сьогоднішній день всі соціальні робітники Сумського району забезпечені велосипедами, – зазначив Геннадій Дорошенко. – Впевнений, що транспортні засоби допоможуть значно покращити якість надання соціальних послуг, а також надасть змогу працівникам ефективніше використовувати робочий час в подоланні відстані до своїх підопічних».

Як будуть за допомогою велосипедів «долати відстань до своїх підопічних» соцпрацівники району у зимову пору року, а також за чий кошт має відбуватися техзабезпечення і ремонт  такого транспортного засобу, не повідомляється.

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.