Учнівській молоді Сумщини пропонують позмагатися за 11 000 доларів

Учнівській молоді Сумщини віком від 15 до 18 років пропонують позмагатися за 11 000 доларів, узявши участь в конкурсі соціальних та бізнес-проектів Diamond Challenge Ukraine for High School Entrepreneurs. 

У цьому році Diamond Challenge в Україні проводиться вже вдруге. Його метою є підтримка підприємницьких молодіжних ініціатив. За успішну презентацію своїх бізнес-проектів учасники можуть виграти 11 000 тисяч доларів США.

Конкурс відбудеться у три етапи. Перший відбірковий тур пройде в Україні, де учасники презентують свої проекти, а переможець отримає грошову винагороду та відправиться до США на півфінал Diamond Challenge. Другий етап (півфінал) пройде в американському штаті Делавер 12 квітня 2018 року. Фінальний третій раунд відбудеться 13 квітня 2018 року в рамках Молодіжного Підприємницького Саміту.

Конкурс проводиться Благодійним Фондом ІСЕРР за підтримки Міністерства молоді та спорту України.

На перший Diamond Challenge Ukraine-2017   було отримано 165 заявок з усіх куточків України. У фінал вийшло лише 11 проектів, що набрали найбільшу кількість балів за результатами онлайн оцінювання. Перемогу та сертифікат на 1000 дол. США здобула команда «CrutchCatcher» з міста Маріуполь, автори проекту  – Aліна Маєвська та Данило Почтарьов (на фото), які  розробили удосконалені милиці.

Зареєструватися для участі у конкурсі Diamond Challenge Ukraine-2018   можна за посиланням: https://diamondchallenge.awardsplatform.com/.

Більше інформації про проект: http://icepp.org.ua/images/InfoDC2018.pdf

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.