«Гарні діти» з Сумщини стали кращими на Фестивалі дитячих та юнацьких команд КВН

Визначені переможці та призери ХХІІ Всеукраїнського фестивалю дитячих та юнацьких команд КВН «ЖАРТ-ПТИЦЯ 2017». Цього року чемпіоном стала команда КВН Сумщини «Гарні діти» Ямпільського районного Центру дитячої та юнацької творчості, яка отримала диплом і кубок за перше місце.   

У фестивалі, що відбувся у курортному селищі Затока Одеської області   взяли участь команди КВН з різних регіонів України. Оцінювало виступи команд журі під головуванням Президента асоціації КВН України Михайла Аграната.

У рамках фестивалю також були проведені змішані чемпіонати серед шкільних і дорослих команд, а саме: конкурс на кращого ведучого КВН; чемпіонати з розминки, та на кращі відеофільми, стінгазети, тощо.

Серед ведучих «Золотий мікрофон кращого ведучого» одержала випускниця знов таки команди КВН «Гарні діти» Альона Черкашенко. А в чемпіонаті розминки п’ятірка юних КВНщиків Ямполя  у півфіналі виграла у багаторазових чемпіонів Асоціації КВН серед дорослих, і лише у фіналі в рівній боротьбіупоступилася  дорослій команді з Харкова.

Кращими акторами фестивалю були названі  учені Ямпільських  шкіл №1 і №2 Владислава Буйволенко та Андрій Заровненко відповідно.

Команда КВН «Гарні діти», їхні батьки та Ямпільський  Центр дитячої та юнацької творчості , які надіслали цю інформацію, попросили оприлюднити також їхню подяку народному депутату України Андрію Деркачу, за допомоги якого діти змогли взяти участь у Чемпіонаті.

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.