Суд встановив юридичний факт розстрілу у полоні українського офіцера, уродженця Сумщини

Суддя Краснопільського районного суду Сумської області Алевтина Косар встановила юридичний факт загибелі кадрового українського офіцера підполковника Олександра Шкурко (на фото) в жовтні 2014 року під час перебування в полоні в районі села Тарани Шахтарського району Донецької області.

До суду  із позовом, підготовленим  юридичною командою правозахисного руху «Сила права», звернувся батько загиблого – Віктор Шкурко.

Юристом Сумської юридичної приймальні «Сили права»  Олександром Проценко, який представляв батька загиблого захисника України, в судовому процесі були пред’явлені докази полону Олександра Шкурко 26 липня 2014 року і його загибелі в жовтні 2014 року.

Довідково: 26 липня в районі населних пунктів Григорівка і Тарани машину, в якій знаходився   старший помічник начальника штабу бригадної артилерійської групи Олександр Шкурко,  було обстріляно, і важкопоранений Олександр потрапив до полону.

Олександр  перебував у лікарні у місті Сніжне із важким  пораненням черевної порожнини, опіків 30 % поверхні тіла. Втім, 5 серпня бойовики забрали його з лікарні під приводом переводу в «комендатуру» міста Сніжне, і стратили. Був похований на околиці Сніжного. Поховання відшукали волонтери гуманітарної місії «Чорний тюльпан».

Відомо також, що на зв’язок з дружиною Олександра Шкурка виходили представники «ДНР» та пропонували обмін, в тому числі й після смерті Олександра. Дружина зверталася у всі інстанції, однак, за її словами, не отримала ніякої допомоги.

Джерело: http://gazetavv.com/news/ukraine/1509825831-sud-ustanovil-fakt-ubiystva-ukrainskogo-voennogo-v-rossiyskom.html

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.