«А вони мають право на зйомку?» Чого і кого злякався директор сумського КП «Електроавтотранс»(ВІДЕО)?

На останньому засіданні депутатської контрольної комісії з транспорту директор КП «Електроавтотранс» Віталій Одноріг спробував заборонити відеофіксацію засідання, що проводилася членами громадських комісій, звернувшись за допомогою до юриста підприємства.

У полеміку з ним тут же вступив присутній на засіданні колишній заступник директора «Електроавтотранс» Валерій Заїка, якого змусили звільнитися, після його критики на адресу директора «Електроавтотрансу». Також на останній сесії міськради Заїку намагалися вивести з постійної депутатської комісії з ЖКГ і транспорту в якій він перебуває.

«Порядок проведення та відвідування депутатської контрольної комісії, в тому числі можливість зйомки, встановлюється членами комісії, а аж ніяк не директором або юристом комунального підприємства, які є запрошеними і підзвітними особами. З такими ж аргументами щодо міркувань секретності або безпеки ті ж юристи КП програли суд представникам громадської комісії з транспорту, рішення якого не виконують вже більше року. Представники громадської комісії з транспорту не рекомендували міському голові в цьому році продовжувати контракт Віталію Однорогу і висловили йому недовіру. Директор КП вважає «Електроавтотранс» власної вотчиною, якої він може розпоряджатися на власний розсуд. Він неодноразово заявляв, що певні представники громадської комісії з транспорту йому не подобаються, а які-то з них навпаки його б влаштували», – розповідає голова громадської комісії з транспорту Володимир Ведмєдєв.

Представник громадської комісії з ЖКГ, Володимир Дворниченко, який проводив зйомку, сказав: «Дивно, що підприємством до сих пір керує людина, котра не розуміє сенс комунальної власності і вважає, що має право забороняти».

Як пояснив голова контрольної комісії з транспорту Олексій Рябенко, коментуючи даний інцидент, депутатська комісія працює гласно, відкрито, ніяких обмежень ні на відвідування, ні на відеофіксацію членами комісії не встановлювалося, кожен сумчанин може прийти на засідання і проводити зйомку.

Джерело: http://dancor.sumy.ua/news/newsline/216176

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.