Управління містом Суми отцифрують по повній разом із Hi-techoffice Ukraine

Вчора під час проведення у Сумах Міжнародного Форуму IT People Sumy 2017 відбулося підписання Меморандуму про співробітництво і взаємодію щодо реалізації і впровадження сучасних технологій та інноваційних рішень у сфері управління інфраструктурою міст України.

Документ своїми підписами скріпили Сумський міський голова Олександр Лисенко та Андрій Бірюков, виконавчий директор Hi-techoffice Ukraine –  громадської спілки, що   об’єднує  підприємства у сфері високих технологій.

Олександр Лисенко зазначив: «Ми розуміємо свою важливу роль в умовах становлення цифрового ринку, а для того, щоб бути готовими до нових моделей взаємодії та обслуговування, необхідно перейти на якісно новий рівень управління. Тому у Сумах активно проваджується цифровізація».

Міський голова розповів про основні досягнення міської влади за допомогою IT-технологій. Так, очільник міста повідомив, що нині розроблені та реалізуються заходи зі стандартизації комп’ютерної техніки та програмного забезпечення виконавчих органів влади. Окрім того, наразі впроваджується пілотний проект по інформатизації медичної сфери: запущено електронний розклад з можливістю он-лайн запису на прийом до лікаря в міській дитячій клінічній лікарні Святої Зінаїди. Розроблені проекти по впровадженню електронної системи оплати проїзду в міському комунальному транспорті та із підвищення безпеки громадян в місті, тощо.

За словами Андрія Бірюкова, Hi-tech office всіляко сприятиме запровадженню в місті Суми ІТ-технологій, залученню обласного центру до всеукраїнських проектів з цифровізації.

«Ми із великим задоволенням підписали меморандум, який я переконаний, принесе багато користі в пергу чергу для міста Суми», зауважив керівник Hi-tech office.

Сторони домовилися про встановлення взаємовигідних партнерських стосунків щодо сприяння залученню інвестицій для впровадження ІТ у сфері міського управління та модернізації інфраструктури міста згідно з концепцією і стандартами Smart City; встановлення ділових зв’язків по залученню до різних проектів, програм фінансування інноваційних рішень та технологій; проведення спільних заходів; напрацювання стратегічних документів, формування спільного бачення щодо розвитку Смарт сіті та імплементації міжнародних стандартів смарт сіті в українських містах, тощо.

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.