Заява Громадського руху Сергія Савченка з приводу будівництва меморіалу загиблим в зоні АТО

Громадський руху Сергія Савченка сьогодні розповсюдив заяву з приводу будівництва у Сумах  меморіалу загиблим в зоні АТО.

«Із  жовтня місяця, – йдеться у ній, – спільними зусиллями команди Громадського руху Сергія Савченка ми намагаємося з’ясувати, що саме відбувається навколо будівництва меморіалу загиблим воїнам в російсько-українській війні.

Намагаючись розібратися в ситуації, відразу стало зрозуміло, що ніхто не знає коли його добудують, особливо обтяжували ті факти, що деякі елементи меморіалу неодноразово переробляли та виправляли. Все це супроводжувалося суперечками між родичами загиблих, адже не всі погоджувалися на саме таку концепцію меморіалу, зміною будівельних фірм, та скандалом з мешканцями житлового будинку, котрий знаходиться поряд.

20-го жовтня за ініціативи Сергія Савченка ( батька загиблого Максима Савченка, боєць 95-ої бригади) був зібраний круглий стіл. Результатом слугували бурхливі емоції громадських активістів, особливо на питання коли завершиться будівництво та ігнорування зі сторони міського голови.

30-го жовтня на апаратній нараді Сумської міської ради Громадським рухом Сергія Савченка було висловлено обурення, що до байдужості міського голови, а також з вимогою надати проектно-кошторисну документацію. Традиційно Олександр Миколайович не відповів і за звичкою обіцянки недотримав. Після було направлено запит на отримання публічної інформації, а через тиждень надіслано  ще одне звернення. І знову їх було проігноровано.

10-го листопада нами було помічено повторне перекладання плитки. Прибувши на місце з’ясувалося, що будівельні роботи виконує лише один працівник ще й в нетверезому стані ( на фото). На запитання хто він, що тут робить, хто його працедавець, на яких умовах він тут працює чоловік відповісти не зміг. З’ясувати вдалося, що він тут працює сам третій день на Юрія Веніаміновича.

Остання подія викликає в нас обурення та занепокоєння. Ми вимагаємо в міського голови прямого, публічного втручання. Закликаємо всіх небайдужих громадян та громадські об’єднання проявити чітку громадську позицію».

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.