«Сумитеплоенерго» таки «продавило» підвищення на 16% тарифів на тепло і гарячу воду у Сумах

Вчора, 14 листопада в Сумах відбулося обговорення проекту постанови НКРЕКП про тарифи ТОВ «Сумитеплоенерго» на теплову енергію, її виробництво, транспортування і постачання для потреб населення за участю  громадськості, керівництва  «Сумитеплоенерго»  і представника  НКРЕКП (на фото).

Експерти та активісти, які представляли громаду міста і тепловики знов не дійшли порозуміння. Перші доводили, що передбачена законодавством процедура ухвалення тарифів не дотримана, а розрахунки не підтверджені показниками та всіма необхідними документами.

Вчорашнє обговорення стало формальною підставою для НКРЕКП, щоб затвердити підвищення тарифів від «Сумитеплоенерго». В середньому їх підвищать на 16%.

У будинках з лічильниками вартість 1 Гкал тепла збільшиться  з 1180,93 грн. до 1366,89 грн .,  в будинках без приладів обліку за 1 кв. м замість нинішніх 32,68 грн. сумчани платитимуть  38,11 грн. Вартість послуги з гарячого водопостачання може вирости з 69,63 грн до 80,91 грн.

Нагадаємо, що 26 жовтня ц.р. прем’єр-міністр Володимир Гройсман  заявив, що підстав для підвищення тарифів на комунальні послуги в Україні  наразі немає. «Тарифи – це пряма відповідальність місцевих органів влади», – підкреслив прем’єр.

Фото tribuna.sumy.ua

4 Comments
Іван Савченко

4 thoughts on “«Сумитеплоенерго» таки «продавило» підвищення на 16% тарифів на тепло і гарячу воду у Сумах”

  1. Молодцы! Так держать! И не надо слушать псевдоактивистов. Главное, чтобы тепло было в доме. Особая благодарность нашему мэру. Журба достойно защищал интересы горожан. Молодцы!

  2. Власть продолжает издеваться над горожанами. Ничего не меняется. Народ молчит. Почему?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.