Міська влада пояснила, чому на нових єврозупинках у Сумах немає бічних стекол, які б мали захищати від вітру

Як уже всі встигли помітити, пише сайт 0542.ua,  практично на всіх нещодавньо встановлених зупинках у Сумах,  немає одного або двох бічних стекол. Про причини такого «ноу-хау» поцікавилася одна з сумчанок у директора департаменту інфраструктури Григорія Яременка під час сьогоднішньї  апаратної наради в мерії.

«На зупинці «Виставковий центр» по вул. Харківській покладена плитка, стоять дві зупинки, але бічних стекол у них немає. Там суцільний протяг. Люди постійно обурюються. Поясніть, будь ласка, коли поставите бічні стекла. Воно так і залишиться?», – звернулася сумчанка до директора департаменту інфраструктури.

Григорій Яременко відповів, що скло встановлювати не планують, оскільки на бічних місцях будуть розташовані рекламні лайтбокси. Але коли це буде – йому поки невідомо. Тоді сумчанка  запропонувала чиновнику самому постояти на грудневому вітрі в очікуванні транспорту.

Джерело:https://www.0542.ua/news/1882462

На фото: так має виглядати за задумом влади  зупинка, якщо знайдуться рекламодавці. Якщо знайдуться…

1 Comment
Іван Савченко

One thought on “Міська влада пояснила, чому на нових єврозупинках у Сумах немає бічних стекол, які б мали захищати від вітру”

  1. Зачем рабам защита от ветра ? Пусть бегают на безоплатную работу ногами и на лисапедах . Кто из царей заботился о здоровье рабов ???

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.