Через небезпеку для дітей у Сумах закрили спортмайданчик, в який міськвиконком «вбухав» 1,5 млн. грн.

У ніч із 2 на 3 грудня ц.р. у Сумах на спортивному майданчику гімназії №1 (вул. Засумська,3) стався зсув залізобетонних блоків, внаслідок чого небезпечним для життя став сталевий півтораметровий паркан між гімназією  і житловим будинком (вул.Шевченка, 2), на яких він  тримався. Небезпечними  тепер  стали і 30-метрові тополі вздовж паркану, через оголення коренів.

Жителі будинку не раді ані «євродвору», ані новому дитячому майданчику, на краю якого через зсув утворилося  утворилося провалля.   «Ранком прокинулися,  а стіни немає. Дітей пограти на майданчику не пускаємо, а нас півпід’їзду – сім’ї з маленькими дітьми», – говорить молода мама.

Лихо наробили будівельники, які ремонтували восени спортмайданчик гімназії і зняли шар грунту, на який опиралися бетонні блоки.  Почате ними завершили дощі. Підряд на 1 млн. 405 тис. 988 грн. на ремонт спортмайданчика виграло без конкурентів ТОВ «Зеніт-Брук», керівником якого є Олексій Сисоєв. Він же керує ще п’ятьма фірмами, які виконуть роботи на замовлення управління капітального будівництва  міськвиконкому – «євродвори», тротуари, вуличне освітлення, замощення Театральної площі   і т.п.

Начальник управління УКБ Віталій Шилов від проблеми відхрещується: «Ми до цих блоків відношення не маємо». І вину перкладає із будівельників на керівництво гімназії. За його словами виходить , що педагоги мають розбиратися в будівництві краще, ніж самі будівельники.

Лариса Симоненко, заступник директора гімназії №1, розповіла, що  прохід до «відремонтованого»  спортмайданчика перекрили, учням суворо заборонили на ньому з’являтися. Але що далі? Звернення педагогів до управління МНС, першого заступника міського голови Володимира Войтенка, заступника мера Олександра Журби (до речі, за кваліфікацією «інженера-будівельника») результатів не дали. Керівник «Зеніт-Брук» слухавку не бере.

Між тим, ситуація може погіршитися. Синоптики обіцяють найближчим часом у Сумах дощі і вітри до 20 м за секунду. А це означає, що зсув грунту триватиме, тополі вздовж паркану, які зараз і так ледь тримаються, можуть впасти на сусідній житловий будинок, на дитячий майданчик і на стадіон гімназії.

Джерело: http://sts.sumy.ua/video-news/milyonni-vitrati-na-ruyini-u-gimnaziyi-1-nadzvichayna-situatsiya.html

1 Comment
Іван Савченко

One thought on “Через небезпеку для дітей у Сумах закрили спортмайданчик, в який міськвиконком «вбухав» 1,5 млн. грн.”

  1. Це саме не той Олексій Сисоєв, який загнав мешканців 5 підїзду ходити під самісінький балкон? У нього неможливо було допроситись рядка зі звичайної бруківки, не те що зробити водостік! Установка такої конструкції, як водостік, не тільки б перешкоджала утворенню на тротуарі і дорозі калюж, а отже, підвищувалась би зручність іх використання, але і запобігла б розмиву підстави. Тим більше що маємо таке дзеркало збору дощової води ! Рано чи пізно це повинно було статися! Але, як кажуть: “Гром не грянет-мужик не перекрестится!” І до чого тут директор школи чи гімназії? Тоді вже разом з ними треба судити і майже 1000 мешканців будинку! Бо мали дурість довірити облаштування своєї прибудинкової теріторії в Евродвір (сама назва -як глум!) такій досвідченій будівельній організації! Так що хлопці -ви вже розберіться самі хто там не допрацював будівельники чи проектанти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.