Лілія Неофітна, яку звинувачують у тортурах пацієнтів психлікарні, намагається поновитися на посаді через суд

Колишній керівник Сумської обласної психіатричної лікарні №2 (м. Охтирка) Лілія Неофітна, намагається поновитися на посаді через суд. Про це стало відомо 4 грудня з сюжету Телевізійної служба новин каналу «1+1».

А поки  у суді  продовжується розгляд справи по якій Лілію Неофітну звинувачують у смерті п’яти пацієнтів через холод у палатах,  що за європейськими нормами прирівнюють до тортур.

Нагадаємо, що хворі  померли від ускладнень пневмонії, яку викликало переохолодження внаслідок того, що температура в палатах взимку була лише +9  .  Про це слідство дізналося вже після ексгумації тіл померлих, так як попередні свідчення про  їх  смерть були сфальсифіковані паталогоанатомом.

Підсудна своєї провини не визнає і заявляє, що справа є замовною і має політичну складову (Неофітна – член ВО «Батьківщина» – Xpress). У прокуратурі говорять, що довести справу до звинувачувального вироку досить складно тому, що досить специфічна сфера, в якій працювала екс-керівниця. Так лікар-терапевт цієї ж лікарні, причетний до загибелі пацієнтів, відбувся умовним покаранням.

Співробітники лікарні заявили, якщо Лілію Неофітну поновлять на посаді, то весь колектив звільниться.

Раніше ми повідомляли: Головлікаря обласної психлікарні №2 затримали за підозрою у катуванні пацієнтів

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.