У Сумах на головній площі міста запрацювала ковзанка

Вчора у  Сумах на площі Незалежності. урочисто відкрили ковзанку. Приклад здорового способу розваг показав особисто мер Сум Олександр Лисенко (на фото), щоправда не без стороньої допомоги.

Відкриття ковзанки розпочалося з показових виступів вихованців обласної ДЮСШ «Чемпіон» з льодових видів спорту та хокеїстів ХК «Суми».

Як розповів голови ГО «Федерація хокею з шайбою міста Суми» Олександр Шерстюк, за сприяння якого відбулася ця подія, ковзанку хотіли зробити ще до Дня Святого Миколая, проте погодні умови  внесли свої корективи.

Козанка має розміри 13 на 25 метрів, повідомляє сайт Сумської міськради. Лід на ній був зроблений спеціальною машиною. У вечірній час майданчик підсвічуватиметься. . Ковзани можна брати напрокат або приходити зі своїми. Якщо зі своїми ковзанами, то за годину розваг дорослі сумчани повинні будуть заплатити 30 грн., для дітей година катання коштуватиме 20 гривень. Взяти ковзани на прокат коштуватиме ще плюс 30 гривень.

Для дітей-сиріт та дітей, позбавленим батьківського піклування, дітей військовослужбовців, які загинули під час виконання службових обов’язків, а також дітей із сімей учасників АТО (при пред’явленні відповідного посвідчення) діятимуть знижки.

Працюватиме ковзанка щодня до до кінця лютого з з 10:00 до 22:00 год.

Фото:   debaty.sumy.ua

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.