Скандальні учнівські зошити у ТРЦ «Лавина» зацікавили СБУ

За інформацією spec-kor.com.ua, співробітники управління Служби безпеки України у Сумській області наразі здійснюють перевірку щодо інформації про канцелярію із символікою країни агресора. Про це повідомляє речник управління Олеся Рапута.

Перевірятимуть також і походження друкованої продукції.

Нагадаємо, учора учнівські зошити, на обкладинках  яких зображені російська військова техніка, георгієвські стрічки, герб Росії, портрети російських царів, генералісимуса Сталіна знайшов в Сумах у ТРЦ «Лавина» на проспекті Лушпи сумчанин Oleksandr Takul.

У подібних ситуаціях правоохоронці радять жителям Сумщини звертатися до них та повідомляти про порушення. Зробити це можна у будь-який зручний спосіб: зателефонувати за номером 61-00-69 чи відправити листа на електронну адресу usbu_sum@ssu.gov.ua .

Раніше ми повідомляли: СКАНДАЛ: учням Сум пропонують зошити із зображенням російського гербу, династії Романових і Сталіна

 

 

1 Comment
Іван Савченко

One thought on “Скандальні учнівські зошити у ТРЦ «Лавина» зацікавили СБУ”

  1. Шкандаль ! Стучите в ГЕСТАПО ! Адже еще и на кирилице все…Непорядок ! Особенно после присвоения имени агента ГЕСТАПО с погонялом “КОНСУЛ-2” (как стало известно из рассекреченных материалов ЦРУ) одной из улиц именно нынешней властью кагала

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.