Пішов із життя відомий багатьом сумчанам Євген Роговий

3 січня на 73-му році життя перестало битися серце видатного представника трудового колективу ПАТ «Сумське НВО», Заслуженого машинобудівника України, повного кавалера орденів «За заслуги», володаря ордена «Дружби народів» Євгена Рогового.  

Євген Дмитрович по праву вважається легендою Сумського НВО. Підприємство, де загалом він пропрацював чотири десятиліття, було для нього сенсом життя. Увесь свій величезний професіоналізм, колосальну працездатність, неабияку наполегливість та блискучий талант керівника Євген Роговий скеровував на розвиток рідного заводу. Довести розпочате до успішного завершення – було для нього справою честі, і кожна його трудова віха – яскраве тому підтвердження.

Євген Дмитрович бездоганно управляв механоскладальним цехом, далі – компресорним виробництвом, а згодом взяв на себе значну частку відповідальності за ціле об’єднання, ставши головним інженером (цю посаду він обіймав 20 років – найдовше в історії СНВО), а потім першим заступником генерального директора – директором із виробництва. У такому статусі він і вийшов на заслужений відпочинок у 2014 році.

Для заводчан Євген Роговий був і назавжди залишиться взірцем справжнього машинобудівника, наставника та прикладом великого трудівника.

Адміністрація, профспілковий комітет і трудовий колектив ПАТ «Сумське НВО» висловлюють щирі співчуття рідним та близьким покійного. Світла пам’ять…

Джерело: прес-центр ПАТ “Сумське НВО” 

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.