Виконком Сумської міськради затвердив нові підвищені тарифи на послуги ЖЕКів

Під час сьогоднішнього засідання виконавчого комітету Сумської міськради  розглядалося відразу 10 проектів про підвищення тарифів для міських ЖЕКів. В середньому підвищення цін на послуги ЖЕКів складе від 18до 50%, повідомляє 0542.ua:.

«Незважаючи на те, що протягом двох годин сумчани, які прийшли на засідання, намагалися довести необгрунтованість підвищення тарифів, вимагали від обслуговуючих організацій надати технічну документацію на будинки і виразні пояснення за розрахунками, підвищення тарифів приймалося практично одноголосно! Керівники ЖЕКів, в свою чергу, пояснювали необхідність перегляду тарифів у зв’язку з підвищенням рівня мінімальної заробітної плати, а також подорожчанням електроенергії.

Розрахунок тарифу проводився окремо для кожного з будинків і відрізняється в розрізі обслуговуючих організацій. В середньому підвищення цін на послуги ЖЕКів складе 18-50%. Розрахунки по кожному окремому підприємству можна подивитися нижче. Тарифи вступають в силу через 15 днів з дня опублікування на сайті міськради.

УК «Комэнерго-Сумы»

«Ремстрой»

«СЕРВИС-ДОМ»

«Побутсервис Суми»

«УК «Сумытехностройсервис»

«УК «Домком Сумы»

«ФОРЕКС ПЛЮС» КП

«Сумыжилкомсервис»

КП «Сумытеплоэнергоцентраль»

Джерело: https://www.0542.ua/news/1916932

 

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.