Бійці 58 ОМБПр отримали святкові сувеніри від дітей Луганщини (ВІДЕО)

До Старого Нового року військовослужбовці 58 окремої мотопіхотної бригади отримали святкові сувеніри від дітей Кремінського району, що на Луганщині, повідомляється на сторінці бригади у Facebook.

Безліч вітальних листівок з приємними поздоровленнями та дитячі поробки передав відділ освіти Кремінської районної державної адміністрації. Збиралися подарунки вже традиційно у ході акції, під час якої діти всіх шкіл району та Будинку дитячої творчості власноруч робили подарунки для українських захисників.

Також у продовж новорічно-різдвяних свят капелан 58 ОМПБр отець Павло вітав командування та особовий склад 58 окремої мотопіхотної бригади. До Різдва Христового отче завітав до кожного підрозділу з колядками, гостинцями та божим словом і благословенням на добрі діла та перемогу.

Крім того, отець Павло та отець Сергій разом із військовослужбовцями частини на запрошення школи, що знаходиться в зоні оборони бригади, відвідали дитяче свято, присвячене до Дня Святого Василя або, як називають в народі, – Старого Нового року.

Колядки для військових

Колядки та боже благословення для військових від капелана бригади отця Павла

Posted by 58 омпбр on Freitag, 12. Januar 2018

 

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.