У Сумах оголосили конкурс на шість автобусних маршрутів. І знову навмання?

Виконком Сумської  міськради оголосив  конкурс для визначення перевізників, «які можуть виконувати необхідні обсяги перевезень і забезпечувати якість надання послуг» на шести автобусних маршрутах загального користування, повідомив вчора сайт міськради.

Об’єктом конкурсу є: маршрут № 25 «Добровільна – Інтернаціоналістів»; № 51 «с.Піщане – вул. Прокоф’єва»; № 58А «Баси – Тополянська»; № 64 «Добровільна – Добровільна»; № 62 «Баранівка – Аеропорт»; № 63 «Баси – Ганнівка».

Умови проведення конкурсу розміщені на Інформаційному порталі Сумської міської ради. Серед вимог – двигун не нижче стандарту «Євро-3» і 20% транспорту, пристосованого для людей з інвалідністю.

Засідання конкурсного комітету відбудеться 20 березня ц.р.

 «Коли я був останній раз у Сумах, говорили про дослідження мобільності. У Сумах це дослідження так і не провели, тому до цих шести маршрутів є питання: хто і на основі чого вивчав їх попит, чи так вони оптимальні, як могли бути», – так прокоментував інформацію про конкурс каналу UA-Суми спеціаліст із транспортного планування Дмитро Беспалов.

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.