Надійшло вже 5 ініціатив щодо нової назви вулиці Горького

Ми вже повідомляли про перші дві пропозиції щодо нової назви вулиці Горького:  вулиця імені підпільника ОУН, Почесного громадянина Сум  Семена Сапуна і Суджанська.

Остання назва пояснюється тим, що вона вела до міста Суджа, розповів Олег Корнієнко, голова Сумської обласної організації «Національної спілки краєзнавців України». А загалом за своє існування ця вулиця перейменовувалася не один раз: Велика Московська, Суджанська, імені Троцького, імені Горького.

За словами заступника  начальника управління архітектури та містобудування Сумської міськради Ольги  Бондаренко,  і нові, незвичайні пропозиції : вулиця Дворцова, по ознаці палацу колишнього заводу імені Фрунзе. Пропозиція дати їй ім’я  ініціатора ремонту мосту через річку Сумка, назвати її на честь першого космонавта незалежної України Каденюка.

17 квітня цього року всі отримані пропозиції представлять на суд громадськості – тоді має відбутись «круглий стіл». За його результатами до 30 квітня на сайті Сумської міської ради поінформують громаду про ухвалене рішення. Далі  своє слово мають сказати депутати міської ради.

За інформацією Державної реєстраційної служби, наразі на вулиці Горького ведуть свій бізнес та суспільно-політичну діяльність понад 30 юридичних осіб – підприємств та організацій. У разі перейменування вулиці, переоформлювати документи, в яких міститься топонімічний об’єкт – фізичні особи можуть за бажанням, юридичні особи – за потреби, – повідомила Наталія Дуднікова:  начальник управління Державної реєстрації ГУ юстиції в Сумській області. «Відповідно до статті 36 – ї – це 0,3% прожиткового мінімуму для працездатних осіб – за державну реєстрацію змін про відомості про юридичну особу – це 530 грн., і 0,1% прожиткового мінімуму для працездатних осіб для державної реєстрації змін про внесення відомостей про громадське об’єднання чи благодійну організацію – це 180 грн.»

Джерело:  http://tv.sumy.ua/nadijshlo-5-initsiatyv-shhodo-perejmenuvannya-vulytsi-gorkogo-v-sumah/

Раніше ми повідомляли: Замість Сапуна: вулиці Горького у Сумах пропонують повернути історичну назву

У Сумах пропонують перейменувати ще одну з центральних вулиць

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.