У Сумах скандал через рекламу мілітарі-вечірки з нацистською символікою

У Сумах ставься скандал через рекламу мілітарі-вечірки з нацистською символікою у розважальному центрі «Alexandria» (вул. Героїв Крут, 27).

На неї звернув увагу Kirill Balatsenko:  Окрім того, що “Alexandria” вирішила відсвяткувати “Дєнь Защітніка Отєчєства” (який в Україні на сьогоднішній день не святкується офіційно), на постері ще можна побачити нацистську каску з символікою SS та “Залізний крест”
Чи може хтось пояснити, що взагалі відбувається?!»

Дехто вважає рекламу «стьобом» і не бачить нічого в ній поганого, інших вона обурила..

Darya Prykhodchenko І це в той час, коли гинуть справжні захисники і захисниці. А тут таке…. Позорисько. Мене взагалі вся афіша смущає. Де одяг у цієї баришні? Шо воно взагалі все символізує? Якшо чисто по деталях розібрати. Але фу, гидко довго на постері навіть погляд затримувати.

 Антонина Гордий Извините, но, когда в стране идет война, любая спекуляция на тематику оружия, формы, а тем более, в такой развратной форме, да еще и с отсутствием элементарного эстетического вкуса и дизайнерской манеры, НЕДОПУСТИМА, ибо АМОРАЛЬНА!!! Идиоты. Редкие. Еще и вывесили посреди города нацистскую шлюху. С гранатой между голых сисек и сигареoй в левой руке.
Задумщики – мозгожопы. А вот “дизайнер”, даже не знаю, кто. Руки бы ему повыдергивать!

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.