На Сумщині до Дня українського добровольця закликають підняти червоно-чорні прапори (ОНОВЛЕНО)

Сільський староста з Краснопільшини, стрілець добровольчого батальону «Донбас» Іван Перерва звернувся через Facebook до добровольців, учасників бойових дій з пропозицією провести акцію в День добровольця, який в Україні відзначатиметься 14 лютого, і підняти червоно-чорні прапори:

«ЗВЕРТАЮСЬ ДО ДОБРОВОЛЬЦІВ, УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ З ПРОПОЗИЦІЄЮ ПРОВЕСТИ АКЦІЮ В ДЕНЬ ДОБРОВОЛЬЦЯ- 14 ЛЮТОГО 2018РОКУ І ПІДНЯТИ ЧЕРВОНО-ЧОРНІ ПРАПОРИ, ЯК СИМВОЛ БОРОТЬБИ ЗА СУВЕРЕННУ САМОСТІЙНУ УКРАЇНСЬКУ ДЕРЖАВУ, ЯКА ПРОДОВЖУЄТЬСЯ І ВХОДИТЬ В ФАЗУ АПОГЕЮ НОВІТНЬОЇ ІСТОРІЇ УКРАЇНИ!
ПРАПОРИ МАЮТЬ БУТИ ПІДНЯТІ І ВИСИТІ НА ГАНКАХ ВСІХ УСИАНОВ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДВАННЯ ВІД СТАРОСТАТІВ ДО ОБЛАСНИХ РАД ПО ВСІЙ УКРАЇНІ! А ДЕПУТАТИ НА СВОЇХ СЕСІЯХ МАЮТЬ НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСО ПРИЙНЯТИ РІШЕННЯ З ЦЬОГО ПРИВОДУ!»

У Сумах 14 березня на честь  Дня українського добровольця відбудеться хода, яка  пройде від пам’ятного знаку Борцям за волю України на вул. 20 років Перемоги до пл. Незалежності. Початок о 18.30.

Довідково. День українського добровольця  –  свято, що відзначається 14 березня із 2017 року.   В цей день 2014 року перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон Нові Петрівці для формування першого добровольчого батальйону.  День установлений  Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих та на підтримку ініціативи громадськості.

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.