За спокоєм жителів Сумщини наглядатимуть відеокамери, дані з яких поступатимуть на сервер СБУ

«У 2017 році на виконання заходів обласної Програми «Правопорядок на 2016 – 2020 роки» виділено понад 4 мільйони гривень, з яких 970 тисяч гривень направили управлінню Служби безпеки України у Сумській області. Зокрема, за ці кошти реконструюють центр по боротьбі з кібер-злочинністю, роботи по якому планують завершити вже у цьому році», – доповів сьогодні на апаратній нараді у голови ОДА т. в. о. начальника управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Михайло Криворотенко.

За його словами, на базі цього центру планують створити серверний центр для зберігання та обробки інформації з відеокамер, що будуть встановлюватись в громадських місцях по всій області у рамках виконання розділу Програми «Безпечна область – безпечне місто».

Також, він повідомив, що наразі Сумщина посідає перше місце у загальнодержавному рейтингу з розкриття злочинів: з розкриття особливо тяжких злочинів – 2 місце, крадіжок – 3 місце, тяжких злочинів та тяжких тілесних ушкоджень – 4 місце.  «Після встановлення камер відеоспостереження  правоохоронним органам вдасться ще швидше реагувати на надзвичайні ситуації в області і підвищити рівень розкриття злочинності».

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.