Проект сумчанки з утилізації опалого листя включений до фіналу Міжнародної премії «Земля жінок 2018» (ВІДЕО)

Проект сумчанки Богдани Гапоченко «Нове життя старого листя» зайняв перше місце серед українських екологічних проектів і включений до  фінального етапу  Міжнародної премії  «Земля жінок 2018» Фонду Yves Rocher під егідою Інституту Франції .

Суть проекту Богдани полягаэ в утилізації міського опалого листя за допомогою біотехнологій та переробцы  його на екологічне добриво з метою подальшого використання для озеленення клумб та скверів міста. Цей Проект запобігатиме спалюванню опалого листя, а також унеможливить потрапляння шкідливих речовин, які накопичуються в листі, в ґрунт під час перегнивання.

Сумчани можуть підтримати землячку, яка  відстоює честь України на міжнародному рівні у фіналі конкурсу «Земля жінок 2018» своїми голосами.

Як голосувати?

1) Перейдіть за  посиланням: http://www.yves-rocher-fondation.org/…/bogdana-gapochenko-…/

2) Натисніть  кнопку з сердечком під фото (VOTEZ POUR PROJET) , потім “я не робот” і підтвердіть, натиснувши на кнопочку «Confirmer votre note».

Голосувати можна щодня з 09.03.2018 по 26.03.2018 (включно).

Враховується голос один раз на добу з одного пристрою. Тобто кожен може проголосувати з мобільного телефону, вдома з компьютера і на роботі з компьютера.

Щє один нюанс: якщо Ви,наприклад, проголосували сьогодні об 11:00 то завтра Ви зможете проголосувати з цього ж пристрою не раніше 11:00. Тобто через добу від СВОГО ОСТАННЬОГО голосування.

В такому випадку,після голосування, Ви отримаєте повідомлення : Désolé, vous avez déjà voté pour cette lauréate що значить “Вибачте, ви вже проголосували за цього лауреата” і значить спробуйте пізніше.

Підтримаємо сумчанку! Підтримаємо Україну!

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.