Сумські ЖЕКи тимчасово припиняють надання послуг через відсутність компенсацій від держави

Обслуговуючі організації Сум до сих пір не можуть дочекатися від держави перерахування грошей за субсидії. Про це вчора під час апаратної наради в мерії повідомила начальник департаменту соцзахисту Сумської міськради Тетяна Масік.

За її словами заборгованість по субсидіях на даний момент залишається 252,8 млн грн, у тому числі 197 млн грн – заборгованість за січень і лютий. З пільг заборгованість становить 16,9 млн грн.+

Тим часом на деяких будинках з’явилися попереджувальні оголошення, в яких значиться, що за відсутності компенсацій від держави ЖЕКи будуть змушені тимчасово припинити надання послуг.

У зв’язку з затримкою виплат, депутати Сумської міськради звернулися до глави уряду з проханням забезпечити своєчасні компенсації за субсидії та пільги

Джерело: http://debaty.sumy.ua/news/society/sumski-zheky-poperedyly-pro-tymchasove-prypynennya-nadannya-poslug/

2 Comments
Іван Савченко

2 thoughts on “Сумські ЖЕКи тимчасово припиняють надання послуг через відсутність компенсацій від держави”

  1. Таке може бути тільки в нашій державі. Я вже мовчу про роботу комунальних працівників загалом. Але ця ситуація із припиненням роботи через затримку перерахування коштів за субсидії дуже обурює. Я щомісяця в повному обсязі оплачую комунальні послуги, і зауважте немалі кошти. А з цього місяця Коменерго ще й тарифи підняли. Так поясніть мені будь ласка, якого біса в підїзді не прибирають, сніг не чистять, бурульки з дахів не збивають. У чому винні люди, які платять кошти вчасно і завжди намагаються розраховуватися за послуги (про якість знову мовну). Тобто чесним людям, які нічого не вигадують для того, аби оформити субсидію, (а способів насправді є чимало – це і виписатися із квартири, залишивши лише пенсіонера, отримувати зарплатню в конверті і не бути оформленим і т.д.). Я так розумію, чесним людям тут не місце?

    1. Заборгованість з субсидій погасять, а перерахунок за невиконання послуг буде? Вони (ЖЕКи) шукають будь-які приводи, щоб не виконувати своїх зобов’язань!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.