У Сумах через жахливі дороги пропонують усунути з посади директора «Шляхрембуду» Олександра Вегеру

Сьогодні на апаратній нараді в міськраді при розгляді питання про ситуацію з ремонтом доріг спалахнув скандал. Активісти ВО «АВТО ЄВРО СИЛА» в Сумах звинуватили директора «Шляхрембуду» Олександра Вегеру (на фото – праворуч) у розкраданні бюджетних коштів і вимагали провести повну перевірку його діяльності.  

Вони не розуміють, чому за всі ці роки, з того часу як «Шляхрембуд» очолив Вегера,  виділяються чималі кошти на ремонти доріг, а ті стають тільки все гірше і гірше. Чому навіть ямковий ремонт робиться як попало: «кинули суміш у яму з сміттям і пилом і чоботом притоптали». Чому ніхто не контролює якість  робіт від «Шляхрембуду»?

«За 18 років на цій посаді можна було б залишити свій слід, щоб сумчани сказали: «Спасибі Вегері за хороші дороги», – докоряв директору «Шляхрембуду» активіст Максим Босенко (на фото – ліворуч) – Але чому так не сталося?».

Директор і в.о. міського голови посилалися на кліматичні умови і недостатнє фінансування, на що Максим Босенко зауважив, що у країнах з ще гіршим кліматом дороги чомусь набагато краще. «Просто люди там не крадуть», – резюмував він, натякаючи на Олександра Вегеру.

Додамо, що за результатами проведеної  11 квітня активістами спільно з поліцією перевірки стану доріг у Сумах, Патрульна поліція Сум направила в міськраду листа про незадовільний стан дорожнього покриття, який сприяє створенню аварійних ситуацій. Під час перевірки було складено кілька відповідних протоколів, зафіксовані ями глибиною до 15 см.

Активістів обурило те, що вони не змогли передати зібрані під час перевірки матеріали керівнику «Шляхрембуду»: «Было желание обсудить дальнейшее решение дорожной проблемы, но увы, ДОРРЕМСТРОЙ был заперт на все замки и был неприступен ,как крепость!!! А со всех чёрных ходов и выездов сотрудники ретировались как крысы, с тонущего корабля!», – повідомили вони у Facebook. Обурює їх і те, що Олександр Вегера у Мережі пояснює їхні дії спробою рейдерського захоплення підприємства: «А сейчас, некоторые сили развернули компанию по дискредитации меня, как руководителя и предрприятия в целом, потому что хотят установить свои заводы (асфальтні – Xpress), а ми – как бельмо в глазу со своими низкими ценами!»

Взаємні звинувачення закінчилися тим, що в.о. міського голови попередив Олександра Вегеру, щоб той готувався  готуватися до перевірки за участі активістів, нагадавши, що Суми очолили рейтинг прозорості влади українських міст.

P.S. Відповідний з вищенаведеної теми плакат вже зявився  на Facebook:

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.