Сміттєвих майданчиків у Сумах, «як в Європі», не буде через брак коштів і культури у городян

Як доповів вчора на апаратній нараді директор департаменту інфраструктури Григорій Яременко,  за дорученням керівництва міськради опрацьоване питання про встановлення в Сумах підземних контейнерів європейського зразка для ТПВ (на фото). За його словами, поки встановити такі контейнери в обласному центрі неможливо через брак коштів і культури поводження з відходами у сумчан.

«Один контейнер коштує 109 тис. Грн., А його установка – близько 80 тис. грн. Крім того, для обслуговування таких контейнерів потрібен спеціальний автомобіль, який коштує 2-2,5 млн. грн. На сьогодні кілька підземних контейнерів закуплені «А-Муссоном»  і знаходяться на базі підприємства, але вони не встановлюються через брак коштів, – розповів чиновник.

Крім того, самі підприємства-перевізники сміття – ТОВ «А-Мусон» і ТОВ «Сервісресурс» – прогнозують, що з обслуговуванням цих контейнерів можуть виникнути проблеми, оскільки, як показує практика, культура поводження з відходами у сумчан ще досить низька.

Нагадаємо, що вищезгадане доручення департамент отримав після  того, як необхідну кількість голосів набрала е-петиція сумчанина Сергія Мельникова , який запропонував побудувати у місті замість звичайних майданчиків для побутових відходів підземні (на фото), «як у Європі».

Докладніше: Як в Європі: сумчанин пропонує побудувати у місті підземні контейнери для сміття замість сміттєвих баків (ВІДЕО)

 

1 Comment
Іван Савченко

One thought on “Сміттєвих майданчиків у Сумах, «як в Європі», не буде через брак коштів і культури у городян”

  1. Значит на ремонт сожженных и повреждённых баков деньги регулярно находятся,а установить раз и навсегда подземный бак-на это денег нет!!!Это как с дорогами-раз сделал хорошо и забыл!А как потом каждый год зарабатывать?!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.