Всеукраїнський турнір юних журналістів у Сумах приймає рекордну кількість команд з різних регіонів

Традиційний Всеукраїнський  турнір юних журналістів, започаткований Сумським прес-клубом і гімназією № 1 тринадцять  років тому,  цього річ зібрав рекордну кількість учасників – 25 команд з різних регіонів країни. Про це повідомила член журі фестивалю Алла Федорина:

«Всеукраїнський турнір юних журналістів іде на рекорд!

25 команд заявили про намір участі у 14-му Всеукраїнському турнірі юних журналістів. Це справді сплеск активності тюжівців України. Адже часом команд було чи ні двічі менше!

До Сум приїздять школярі з донецького Краматорська та з Волині; збірні команди комунального закладу «Луганська обласна мала академія наук учнівської молоді» та міста Шепетівки Хмельницької області; миргородський «Репортер» та маріупольський «Idea Club»… Три команди присилає до Сум Житомирщина і аж 10 – Харків і Харківщина.

До речі, активізувалися і наші школи. Якщо традиційно у ВТЮЖІ змагалися два-три гурти області, то наразі сумські команди виставляють загальноосвітня школа I-III ступенів №15 імені Д.Турбіна, спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка, спеціалізована школа I-III ступенів №10 ім. Героя Радянського Союзу О.А.Бутка та гімназія №1. Традиційно на турнірі й «Гранослови» Шосткинської спеціалізованої школи І-ІІ ступенів-ліцею.

Урочисте відкриття турніру відбудеться 18 квітня о 16.00, як завжди – у актовій залі Сумської гімназії №1.

19-20 квітня відбуватимуться ігри чвертьфіналу; 21 – півфіналу. А 22 квітня о 9.00 фінал назве переможця турніру.
Закриття турніру – о 12.30 у неділю, 22 квітня».

На фото: переможці фестивалю 2017 року – команда “Четверта влада” (м. Луцьк)

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.