До цькування ректора СумДПУ через через поїздку студентів до Криму підключилося і Міністерство освіти

До кампанії цькування ректора Сумського державного педагогічного університету ім. А. Макаренка Юрія Лянного (на фото) підключилося і Міністерство освіти і науки України, яке направило ректору листа через інформацію, що університет відправив студентів на практику до Криму. Про це повідомили у прес-службі МОН.

«Просимо терміново надати пояснення та вичерпну інформацію стосовно планування, організації та проведення такої практики», – йдеться у зверненні.

Окремо у МОН наголосили, що не підтримують проведення будь-якої навчальної діяльності українських студентів на тимчасово окупованих територіях України.

Таким чином, Міністерство освіти і науки підкинуло російській пропаганді ще один привод звинуватити Україну у переслідуванні українських громадян, яким за українськими законами не заборонено в’їзд до Криму. Детальніше про це – Оберти міжнародного масштабу. Російські ЗМІ відреагували на скандал навколо поїздки сумських студентів до Криму

 

Також нагадаємо, що у 2015 році крім Лянного, якого цю посаду ректора обрав 57% голосів університет,  на неї  претендували ще 4 особи: Анатолій Гончаренко (однокашник голови Сумської ОДА Миколи Клочка), Анатолій Кудренко (колишній ректор), Іван Мозговий (ВО «Свобода») і Олена Семеніхіна. «Можливо саме тут і заритий «собака» раптового «прозріння» ЗМІ і чиновників щодо Лянного?» – запитують блогери.

Нагадаємо, що минулого року Сумська ОДА разом з  Міносвіти намагалася усунути з посади начальника Сумського  державного  ліцею-інтернату  з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г.Харитоненка генерал-майора Юрія Свідлова і просунути на цю посаду  “свого” – полковника Олександра Нестеренка, якого звинувачують у масовій загибелі українських бійців в зоні АТО на Донеччині.

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.