Олександр Лисенко обіцяє показати приклад створення спроможньої Сумської ОТГ

Сьогодні у Сумах в рамках засідання регіональної платформи Асоціації міст України відбувся «круглий стіл» на тему «Створення ОТГ в Сумській області навколо міст обласного значення: план на 2018 рік».

Як зазначив координатор із правових питань Центрального офісу реформ при Мінрегіоні, директор ГО «Інститут розвитку територій» Юрій Ганущак (на фото – крайній праворуч), перш за все мова повинна йти про перспективний план, відповідно до якого і повинні об’єднуватись громади.

«Саме переспективний план у цьому питанні є обов’язковим, адже при об’єднанні громад виникає дуже багато складних питань, головне серед яких питання фінансове. Тож без перспективного плану не обійтись», – сказав Юрій Ганущак.

У цьому його повністю підтримав і міський голова Олександр Лисенко: «Суми готові показати приклад того, як мають створюватись ОТГ. І тут мова йде перш за все про співробітництво між громадами, яке неможливе без домовленостей. А такі повинні бути прописані у перспективному плані. За таким ми нині діємо при опрацюванні питання про приєднання до міста сіл Стецьківка, Битиця та В. Чернеччина».

Також ми повідомляли: Кабмін вніс зміни до перспективних планів громад Сумської області. Дві вилучені

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.