У Глухові з «патріотичних» почуттів принизили один з українських символів – вишиванку

Принизили у прямому сенсі слова, розмалювавши орнаментами вишиванки (до свята Всесвітній день вишиванки, який відзначається 17 травня) бруківку глухівської «стометрівки».

Ініціатива, як повідомляє  сайт Глухівської міськради, належала працівникам управління  ЖКГ, а підтримали її  місцеві підприємництва та  відділ молоді та спорту Глухівської міськради. Виконавцями стали студенти  Глухівського педінституту. «Ось така краса тепер на стометрівці», – радіє сайт.

Між тим, ця ініціатива у декого з глухівчан викликала запитання, а у декого і обурення. Ось один з відкуків: «Я взбешена! Какого хрена эти дебилы разукрасили канализационные люки в украинский орнамент? Город с такими псевдопатриотами обречен!».

І дійсно. Ініціатори не подумали, що жителі міста, навіть найпатріотичніші,  тепер вимушені будуть мимоволі топтати ногами один з українських символів. І дійсно, небажане толкування можуть викликати у когось  орнаменти  вишиванки на  каналізаційних люках (на фото).

Невідомо, якими фарбами користувалися студенти, але зрозуміло, що через короткий час українські символи у пішохідній зоні, після того, як по ним пройдуть тисячі ніг,  матимуть обшарпаний вигляд, що значно гірше, ніж їх відсутність під ногами.

Чому, нарешті, не можна було запропонувати для подібної ініціативи стіни будинків, ремонтами і прикрашанням яких теж має опікуватися  місцеве управління ЖКХ?

А як ви вважаєте?

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.