Про дітей, чиї батьки загинули в АТО, згадали лише заради чиновницької «галочки»?

Сьогодні у Конгрес-центрі СумДУ відкрили експозицію світлин портретів  дітей, чиї батьки-бійці загинули в зоні АТО. Відкрили і… через дві години закрили.

Зазначимо, що небагатослівне оголошення про експозицію, викладене напередодні в соцмережі, викликало велику зацікавленість сумчан. Тож, не зрозуміло, чому їй відвели лише один день і не дуже зручний для працюючих містян  час – з 16:00 до 18:00 .

Проект презентувала у Сумах київська ГО «Серця Кіборгів» за підтримки  Сумської  облдержадміністрації.

«Мета експозиції – нагадати, а комусь може й розповісти про те, що в Україні йде війна, що гинуть захисники держави, а їхні діти залишаються без батьків і потребують підтримки і допомоги, – наголосив голова ГО «Серця Кіборгів» Анатолій Свирид. – Проект комерційний. Усі кошти, які вдалося акумулювати, підуть на реабілітацію та літній відпочинок дітей полеглих воїнів».

Якщо проект комерційний, а захід благодійний, то, знов таки, чому така вузька кулуарність?  Чи це був просто захід для галочки у черговому звіті чиновників до Києва про те, як на Сумщині пам’ятають і вшановують  полеглих і не забувають про їх родини?

Прикро, якщо це так, адже, немає сумнівів, що сумчани хотіли і могли б допомогти дітям загиблих бійців. Якщо хтось про це до цього і не думав, то йому достатньо було б просто взглянути в очі цих дітей на світлинах і побачити в них біль і тугу за татом, який ніколи вже не повернеться додому з війни. І німий  докір тим, хто розв’язав цю війну.

На фото: Батько 6-річниого Захара у 2015 році зник безвісти, лише згодом його вдалося впізнати серед загиблих.

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.