«Об’єднання добровольців» відкриває штаб у Сумах

«Маємо приємну новину для наших бойових побратимів з Сумської області, – повідомляє сайт  «Об’єднання добровольців». –  Відтепер наша організація буде представлена і у їхньому регіоні.

Місцевий осередок «Об’єднання добровольців» уже погодився очолити кадровий військовий, легендарний артилерист Андрій Тимофєєв з псевдо «Петрович».

Повагу у хлопців, які перебувають «на передку» він встиг завоювати давно, адже побував в найгарячіших точках конфлікту: Пісках, під Кураховим, при обороні Донецького аеропорту.

В тому, що бійці-добровольці отримали  нагороди «За оборону Донецького аеропорту» у великій мірі і його заслуга, адже саме Андрій Тимофіїв вносив хлопців у списки, писав нагороджувальні листи і воював з військовою бюрократичною машиною, щоб бійці отримали заслужені нагороди.

Підтримки та допомоги потребують не лише хлопці, які воюють на передовій, а й ті, хто повернувся додому і шукає собі місце у мирному житті, хто роками приречений проходити клопітливу і важку реабілітацію чи шукає кошти на коштовне лікування.

Нагадаємо, що ми завжди відкриті і з радістю приймемо в свої лави нових побратимів. Відтак, записатися до Сумського осередку можна за телефоном:  +380 95 290 43 91 (Андрій Тимофєєв)»

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.